V18MLA0402NR
Numer produktu DigiKey
F2263TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2263CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2263DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V18MLA0402NR
Opis
VARISTOR 25V 20A 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 V 20 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
28 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
20 A
Seria
Energia
0,05J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
40 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
22 V
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
25 V