V18AUMLA1210NT
Numer produktu DigiKey
18-V18AUMLA1210NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-V18AUMLA1210NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-V18AUMLA1210NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V18AUMLA1210NT
Opis
VARISTOR 27.5V 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27.5 V Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
32 V
Producent
Littelfuse Inc.
Energia
3J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
23 V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
27.5 V