V180ZS5PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 208
Arkusz danych
180 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V180ZS5PX2855
Numer produktu DigiKey
V180ZS5PX2855-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V180ZS5PX2855
Opis
VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
198 V
Producent
Prąd - udarowy
2.5 kA
Seria
Energia
18J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
465 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
115 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
153 V
Napięcie warystora (min.)
162 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
180 V