V180ZA20PX10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 400
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
180 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V180ZA20PX10
Numer produktu DigiKey
V180ZA20PX10-ND
Producent
Numer produktu producenta
V180ZA20PX10
Opis
VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
198 V
Producent
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
52J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
2400 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
115 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
153 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
162 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
180 V