V175LA20APX10X2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 21 382
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla V175LA20APX10X2855 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V175LA20APX10X2855
Numer produktu DigiKey
F9908-ND
Producent
Numer produktu producenta
V175LA20APX10X2855
Opis
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
297 V
Producent
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
90J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1400 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
175 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
225 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
243 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
270 V