V150LT20BPX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 945
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Building Automation – Protect/Sense/Control
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V150LT20BPX2855
Numer produktu DigiKey
V150LT20BPX2855-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V150LT20BPX2855
Opis
VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
229.5 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
243 V
Producent
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
80J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1600 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
229.5 V