V14X320E
Numer produktu DigiKey
18-V14X320E-ND
Producent
Numer produktu producenta
V14X320E
Opis
VARISTOR 510V 10KA DISC 17MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
510 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 17mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V14X320E Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
561 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
10 kA
Seria
Energia
273J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
500 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
410 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
459 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 17mm
Napięcie warystora (typ.)
510 V