V14X275E
Numer produktu DigiKey
18-V14X275E-ND
Producent
Numer produktu producenta
V14X275E
Opis
VARISTOR 430V 10KA DISC 17MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 17mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
10 kA
Seria
Energia
215J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
600 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 17mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V