V14H275AUTO3T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
430 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V14H275AUTO3T
Numer produktu DigiKey
18-V14H275AUTO3TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V14H275AUTO3T
Opis
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - udarowy
6.5 kA
Producent
Energia
130J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
450 pF @ 1 MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
387 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
430 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (maks.)
473 V