V12MLA0805LNH
Numer produktu DigiKey
F3816TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F3816CT-ND - Taśma cięta (CT)
F3816DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V12MLA0805LNH
Opis
VARISTOR 16.25V 40A 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.25 V 40 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
18.5 V
Prąd - udarowy
40 A
Seria
Energia
0,1J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
410 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
9 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
12 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
14 V
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
16.25 V