V120ZA20PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 917
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
120 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V120ZA20PX2855
Numer produktu DigiKey
V120ZA20PX2855-ND
Producent
Numer produktu producenta
V120ZA20PX2855
Opis
VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
132 V
Producent
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
33J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
5000 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
75 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
102 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
108 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
120 V