V11X625E
Numer produktu DigiKey
18-V11X625E-ND
Producent
Numer produktu producenta
V11X625E
Opis
VARISTOR 1KV 6KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kV 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.1 kV
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
200J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
160 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
625 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
825 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
900 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
1 kV