TRF600-150-B-0.5-2
Numer produktu DigiKey
TRF600-150-B-0.5-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
TRF600-150-B-0.5-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TRF600-150-B-0.5-2
Opis
PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 250V (600V wewn.) 150 mA Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Czas do wyzwolenia
4 s
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
6 Ohms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
17 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
250V (600V wewn.)
Rozmiar / wymiar
0,354" x 0,181" (9,00mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
150 mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Prąd - wyzwalania (It)
300 mA
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Prąd - maks.
40 A