TRF250-120U
Numer produktu DigiKey
TRF250-120U-ND
Producent
Numer produktu producenta
TRF250-120U
Opis
PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V (250V wewn.) 120 mA Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
6 Ohms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
16 Ohms
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie - maks.
60V (250V wewn.)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,150" (6,00mm x 3,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
120 mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
240 mA
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Prąd - maks.
3 A