TPSMF4L64A
Numer produktu DigiKey
F7555TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F7555CT-ND - Taśma cięta (CT)
F7555DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSMF4L64A
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
103V Zacisk 3,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V