TPSMF4L30A
Numer produktu DigiKey
F7545TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F7545CT-ND - Taśma cięta (CT)
F7545DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSMF4L30A
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 8,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPSMF4L30A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V