TPSMD40A
Numer produktu DigiKey
F6574TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6574CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6574DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSMD40A
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 46,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
46,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V