TPSMB75A-VR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 5 379
Arkusz danych
121V Zacisk 5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSMB-L Automotive TVS Diode Series
TPSMB75A-VR
Numer produktu DigiKey
TPSMB75A-VR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSMB75A-VR
Opis
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AA
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
75V
Napięcie - przebicia (min.)
83,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
121V