TPSMB36CA-VR
Numer produktu DigiKey
TPSMB36CA-VRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPSMB36CA-VRCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPSMB36CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSMB36CA-VR
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 10,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V