TPSMB16A-VR
Numer produktu DigiKey
18-TPSMB16A-VRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-TPSMB16A-VRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-TPSMB16A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSMB16A-VR
Opis
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA
Szczegółowy opis
26V Zacisk 23,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
23,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
16V
Napięcie - przebicia (min.)
17,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V