TPSMB15CA-VR
Numer produktu DigiKey
TPSMB15CA-VRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPSMB15CA-VRCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPSMB15CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSMB15CA-VR
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 24,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
24,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V