TP5KP18A
Numer produktu DigiKey
F7617TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F7617CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TP5KP18A
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 174,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
174,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V