TMOV34S681EP
Numer produktu DigiKey
TMOV34S681EP-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV34S681EP
Opis
VARSTR 1.0875KV 40KA SQUARE 34MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.0875 kV 40 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Pătrat 34mm, Cleme formate
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.195 kV
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
40 kA
Seria
Energia
1100J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
2000 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
680 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
890 V
Funkcje
Ochrona termiczna
Napięcie warystora (min.)
980 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
1.0875 kV
Obudowa / skrzynia
Pătrat 34mm, Cleme formate