TMOV34S181MP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
284 V 40 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Pătrat 34mm, Cleme formate, 3 derivații
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
TMOV34S181MP
Numer produktu DigiKey
F10934-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV34S181MP
Opis
VARISTOR 284V 40KA SQUARE 34MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
312 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
40 kA
Seria
Energia
400J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
6800 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
180 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
240 V
Funkcje
Ochrona termiczna
Napięcie warystora (min.)
256 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
284 V
Obudowa / skrzynia
Pătrat 34mm, Cleme formate, 3 derivații