TMOV25SP420E
Numer produktu DigiKey
TMOV25SP420E-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV25SP420E
Opis
VARISTOR 680V 20KA SQUARE 25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 V 20 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Pătrat 25mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
748 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
20 kA
Seria
Energia
460J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
820 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
420 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
560 V
Funkcje
Ochrona termiczna
Napięcie warystora (min.)
612 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
680 V
Obudowa / skrzynia
Pătrat 25mm