TMOV25SP115M
Numer produktu DigiKey
F5320-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV25SP115M
Opis
VARISTOR 180V 20KA SQUARE 25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 V 20 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Pătrat 25mm, Derivație 3
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
198 V
Prąd - udarowy
20 kA
Seria
Energia
170J
Pojemność przy częstotliwości
3200 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
115 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
150 V
Napięcie warystora (min.)
162 V
Napięcie warystora (typ.)
180 V
Obudowa / skrzynia
Pătrat 25mm, Derivație 3