TMOV20RP320M
Numer produktu DigiKey
F4047-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV20RP320M
Opis
VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
510 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm, 3 odprowadzenia
Energia
270J
Pojemność przy częstotliwości
750 pF @ 1 MHz
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Maksymalne napięcie stałe
420 V
Napięcie warystora (min.)
459 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm, 3 odprowadzenia
Napięcie warystora (typ.)
510 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
561 V