TMOV20RP250M
Numer produktu DigiKey
F4041-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV20RP250M
Opis
VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
390 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm, 3 odprowadzenia
Energia
170J
Pojemność przy częstotliwości
1000 pF @ 1 MHz
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm, 3 odprowadzenia
Napięcie warystora (typ.)
390 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
429 V