TMOV20RP130M
Numer produktu DigiKey
F4029-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV20RP130M
Opis
VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
205 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm, 3 odprowadzenia
Kategoria
Prąd - udarowy
10 kA
Producent
Littelfuse Inc.
Energia
100J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
1900 pF @ 1 MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
130 V
Funkcje
Ochrona termiczna
Maksymalne napięcie stałe
170 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
184.5 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm, 3 odprowadzenia
Napięcie warystora (typ.)
205 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
225.5 V