TMOV14RP420EL2T7
Numer produktu DigiKey
F11659TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11659CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TMOV14RP420EL2T7
Opis
VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
680 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
748 V
Energia
160J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
300 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
420 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
560 V
Napięcie warystora (min.)
612 V
Napięcie warystora (typ.)
680 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm