TMOV14RP385M
Numer produktu DigiKey
F4023-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV14RP385M
Opis
VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
620 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Kwadratowe 14mm, 3 odprowadzenia
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
682 V
Energia
150J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
360 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Napięcie warystora (min.)
558 V
Napięcie warystora (typ.)
620 V
Obudowa / skrzynia
Kwadratowe 14mm, 3 odprowadzenia