TMOV14RP320M
Numer produktu DigiKey
F4021-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMOV14RP320M
Opis
VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
510 V 6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Kwadratowe 14mm, 3 odprowadzenia
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
561 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
6 kA
Seria
Energia
136J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
380 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
420 V
Funkcje
Ochrona termiczna
Napięcie warystora (min.)
459 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
510 V
Obudowa / skrzynia
Kwadratowe 14mm, 3 odprowadzenia