SZ1SMB30AT3G
Numer produktu DigiKey
F11559TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11559CT-ND - Taśma cięta (CT)
F11559DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZ1SMB30AT3G
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 12,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Pojemność przy częstotliwości
555pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,4A