SZ1SMB22AT3G
Numer produktu DigiKey
F11553TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11553CT-ND - Taśma cięta (CT)
F11553DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZ1SMB22AT3G
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMB
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 16,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Pojemność przy częstotliwości
730pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16,9A