SZ1SMB14AT3G
Numer produktu DigiKey
F11541TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11541CT-ND - Taśma cięta (CT)
F11541DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZ1SMB14AT3G
Opis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Szczegółowy opis
23,2V Zacisk 25,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Pojemność przy częstotliwości
1085pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
14V
Napięcie - przebicia (min.)
15,6V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
23,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,8A