SRP1-CBDZL-010NF-N
Numer produktu DigiKey
18-SRP1-CBDZL-010NF-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRP1-CBDZL-010NF-N
Opis
SRP1-CBF
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Prod.
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Seria
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 240 V
Prąd obciążenia
10 A
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
6.3 mOhms
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Temperatura robocza
-40°C - 70°C