SRP1-CBAZH-050NW-N
Numer produktu DigiKey
5666-SRP1-CBAZH-050NW-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRP1-CBAZH-050NW-N
Opis
SRP1-CB
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Prod.
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~
Seria
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 600 V
Prąd obciążenia
50 A
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
6.3 mOhms
Temperatura robocza
-40°C - 70°C