SRP1-CBARL-010NW-N
Numer produktu DigiKey
5666-SRP1-CBARL-010NW-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRP1-CBARL-010NW-N
Opis
SRP1-CB
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A)
Kategoria
Typ wyjścia
Prąd zmienny
Prod.
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~
Seria
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 240 V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd obciążenia
10 A
Status części
Aktywny
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
6.3 mOhms
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ przekaźnika
Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik)
Temperatura robocza
-40°C - 70°C