SP3003-08ATG | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SP3003-08ATG |
Opis | TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15V Zacisk 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 10-MSOP |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SP3003-08ATG Modele |
Kategoria | Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 15V |
Prod. | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 2,5A (8/20µs) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Tak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 125°C (TJ) |
Typ Sterowanie (szyna na szynę) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały jednokierunkowe 8 | Obudowa / skrzynia 10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 6V (maks.) | Obudowa dostawcy urządzenia |