SP15-01WTG-C-HV
Numer produktu DigiKey
F6962TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6962CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6962DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SP15-01WTG-C-HV
Opis
TVS DIODE 15VWM 27VC 2FLIPCHIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27V Zacisk 5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 2-FlipChip
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
100W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
21pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V (maks.)
Obudowa / skrzynia
2-XFDFN, FCDFN
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27V