SMDJ6.5A-HR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
11,2V Zacisk 267,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ6.5A-HR
Numer produktu DigiKey
SMDJ6.5A-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ6.5A-HR
Opis
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,2V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
267,9A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,5V
Napięcie - przebicia (min.)
7,22V