SMDJ54A-T7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 10 208
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
YAGEO
87,1V Zacisk 34,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ54A-T7
Numer produktu DigiKey
SMDJ54A-T7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ54A-T7
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ54A-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,1V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
34,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Napięcie - przebicia (min.)
60V