SMDJ51A-HR
Numer produktu DigiKey
18-SMDJ51A-HRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMDJ51A-HRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMDJ51A-HRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ51A-HR
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,4V Zacisk 36,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
36,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V