SMDJ40CA-HR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
64,5V Zacisk 46,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ40CA-HR
Numer produktu DigiKey
SMDJ40CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ40CA-HR
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
46,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V