SMDJ40A-HR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 2 179
Arkusz danych
64,5V Zacisk 46,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ40A-HR
Numer produktu DigiKey
18-SMDJ40A-HRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMDJ40A-HRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMDJ40A-HRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ40A-HR
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
46,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V