SMDJ33CA-HR
Numer produktu DigiKey
18-SMDJ33CA-HRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMDJ33CA-HRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMDJ33CA-HRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ33CA-HR
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 56,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
56,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V