SMDJ33A-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 2 544
Arkusz danych
YAGEO
53,3V Zacisk 56,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ33A-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMDJ33A-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ33A-HRAT7
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
56,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V