SMDJ30CA-T7
Numer produktu DigiKey
18-SMDJ30CA-T7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMDJ30CA-T7CT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMDJ30CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ30CA-T7
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 62A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMDJ30CA-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
62A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V