SMDJ20A-T7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 6 246
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 3 329
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
Bourns Inc.
Bourns Inc.
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 417
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 500
Comchip Technology
32,4V Zacisk 92,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ20A-T7
Numer produktu DigiKey
SMDJ20A-T7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ20A-T7
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ20A-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
92,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V