SMDJ20A-HRA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 417
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 11 286
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 500
Comchip Technology
32,4V Zacisk 92,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ20A-HRA
Numer produktu DigiKey
SMDJ20A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ20A-HRA
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ20A-HRA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
92,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V